2016-01-22_19.06.28

Súťaž o najkrajšiu stavbu – vyhodnotenie

Posted on Posted in Súťaž o najkrajšiu stavbu

Tak sme si dnes 22.1. urobili súťaž o najkrajšiu stavbu a musím povedať, že sa nám do súťaže zapojili naozaj úctyhodné stavby. Vyhodnocovanie bolo naozaj ťažké. Nemohli sme odceniť všetky stavby, ktoré sa zapojili, pretože ich bolo dosť a tak sme sa rozhodli vyhlásiť prvých 5 miest.

1.miesto – DannyS

Myslím, že k tejto stavbe netreba veľa písať. Naozaj si zaslúži prvé miesto. Naozaj pekne spracované a je za tým určite veľa práce. Gratulujeme DannyS. Výhra: VIP Extra na týždeň.

2.miesto – demkom + erikbak

Rozsiahla stavba domov zaujímavo skombinovaných s prostredím. Veľmi pekné, moderné, chválime demkoma a erikbaka. Výhra: VIP Plus na týždeň (Keďže sú dvaja každý dostane VIP Plus na 4 dni.)

3.miesto – forshade2

Pekný domček na skale. Zaujímava stavba. Pochvala pre forshade2. Výhra: VIP na týždeň.

4.miesto – Petroxid

Možno že z fotky to nieje dobre poznať ale ide o End trapku. Ano Petroxid postavil End trapku, ktorá slúži celému serveru. Gratulujeme k štvrtému miestu. Výhra: 32 Dia blockov. (Treba pýtať od niekoho z A-teamu)

5.miesto – HyPnO

Krásny malý domček, ktorý prekvapí svojou architektúrou. Gratulujeme HyPnO. Výhra: 64 Dia (Treba pýtať od niekoho z A-teamu)

Ďakujeme všetkým vám, ktorý ste sa do súťaže zapojili aj tým, ktorý tu niesu medzi umiestnenými. Týmto neumiestneným chcem povedať, že aj vaše stavby boli pekné a sme radi, že ste sa zapojili.